У Німеччині виявили перший випадок віспи мавп у дитини
У Німеччині, в південно-західному місті Пфорцгейм, віспу мавп виявили у 4-річної дівчинки. У сім'ї дівчинки двоє інфікованих. Про це повідомив у вівторок, 9 серпня, Німецький інститут Роберта Коха, передає Час Пік із посиланням на закордонні ЗМІ.
На даний момент дитина не має характерних симптомів захворювання. Дівчинку оглянув лікар, для постановки діагнозу у неї взяли мазок із горла. Дитина не контактувала ні з ким за межами своєї сім'ї.
Варто зазначити, що раніше Інститут Роберта Коха підтвердив перші випадки зараження віспою мавп серед підлітків 15 та 17 років. Станом на 9 серпня в Німеччині зареєстровано 2916 випадків випадків захворювання. Майже всі випадки - чоловіки, тільки сім випадків - жінки.
Читать на vchaspik.ua
