
У Мелітополі ранкова "бавовна" за місцем зосередження чергового лігва окупантів, - Федоров
Вранці 15 листопада у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунали вибухи у житловому районі на півночі міста, близько 24 училищ, де росіяни облаштували свій штаб. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram-каналі, передає Час Пік. "Гучний вибух у житловому районі на півночі Мелітополя, близько 24 училищ, де зосереджено чергове лігво окупантів.
Туди відразу ж поїхали швидкі, пожежники та російські поліцейські", - повідомив Федоров. За попередньою інформацією вибуховою хвилею у сусідньому будинку вибило шибки до 4-го поверху. Нагадаємо, що ввечері 14 листопада зникло світло майже на всій окупованій частині Запорізької області.
Повідомляють про відключення в Енергодарі, Токмаку, Родах, Більмаку та навколишніх селах. "У зв'язку з відсутністю електроенергії зникає і водопостачання. Так, в окупованому Мелітополі немає води.
Читать на vchaspik.ua

