У Кореї вибачилися перед Україною за Чорнобиль
Найбільший корейський телеканал MBC приніс вибачення Україні за свій «креатив» під час трансляції. Під час представлення української Олімпійської збірної на екрані з'явилася картинка зруйнованої Чорнобильської АЕС. Після гнівної реакції користувачів телеканал спочатку вибачився від імені колективу, а в понеділок, 26 липня свої персональні вибачення приніс президент MBC. Фотографії з брифінгу журналіст Рафаель Рашид у Twitter.
«Це був найжахливіший і найбільш болючий інцидент з тих пір, як я вступив на посаду президента MBC… Я ще раз схиляю голову і приношу вибачення», — заявив керівник телеканалу.
Лист з вибаченнями також було направлено посольству України в Сеулі. Телекомпанія визнала, що використовувала неприйнятні зображення і підписи.
Читать на fakty.ua
