У Києві з технічних причин закрито станцію метро на «синій» гілці - ЗМІ
Вранці у вівторок, 16 серпня, tg-канал «Реальний Київ» повідомляє, що станцію метро «Теремки» на «синій» гілці закрито з технічних причин. Очевидці на місці повідомляють про пожежу.
"Плануйте ваш маршрут заздалегідь", - сказано в повідомленні.
Читайте також: У Київському метрополітені стався технічний збій
Тим часом на офіційному tg-каналі Київського метрополітену офіційної інформації поки що немає.
Оновлено, 09:37
У tg-каналі Kyiv Metro Alert з'явилося офіційне підтвердження.
Там також повідомляється, що на станції «Тараса Шевченка» з 16 по 30 серпня проводитиметься заміна турнікетів. Для пасажирів станція функціонуватиме у звичайному режимі, а всі необхідні роботи проводитимуть у нічний час.
Фото: tg-канал «Реальний Київ»
Читайте також: Як працюватиме столичне метро під час повітряних тривог, пояснили у КМДА
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
