
У Києві вводять посилені заходи щодо охорони шкіл
Влада Києва ухвалила рішення про посилені заходи безпеки для школярів. У кожній столичній школі відтепер буде охорона. Про це повідомляє "24 канал".
Займатиметься охороною навчальних закладів «Муніципальна охорона», а рішення реалізовуватимуть поетапно. Першим районом, у школах якого почне працювати «Муніципальна охорона», буде Святошинський.
Читайте також: Київським школярам обіцяють платити по 1000 гривень щомісяця – хто зможе отримати
У кожній школі працюватиме щонайменше один охоронець. Наразі проводиться набір до «Муніципальної охорони» та інструктаж. Охорона шкіл оплачуватиметься коштом міста.
Фото: Дивись.інфо
Читайте також: У КМДА попередили про можливі зміни дат канікул у столичних школах
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua


