У Чернівцях за викрадення засудили групу бандитів
У Чернівцях трьох громадян визнано винними у викраденні людини, вимаганні та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 146, ч.
3 ст. 189, ч. 3 ст.
289 КК).Крім цього, один з учасників групи обвинувачувався у відкритому викраденні чужого майна (ч. 1 ст. 186 КК України).Двох чоловіків засуджено до 8 років позбавлення волі, а їх спільника до 7 років позбавлення волі.Прокурор в суді довели, що наприкінці лютого 2019 року троє жителів Києва викрали підприємця з Чернівців, заволодівши його транспортним засобом.
Вони погрожували зброєю, застосовували до потерпілого фізичну силу та вимагали 10 тис. доларів.Усвідомлюючи реальність погроз, чоловік зателефонував знайомому та попросив передати цю суму.Правоохоронці затримали громадян в Кам’янці-Подільському. Під час затримання у них було виявлено грошові кошти.
. Читать на 368.media
