У 2021 році українці оплатили через мережу терміналів «ПриватБанк» покупок на 470 млрд грн (це на 42% більше, ніж торік)
У 2021 році українці оплатили через мережу торгових терміналів «ПриватБанку» покупок на 470 млрд грн, що на 42% більше, ніж у 2020 році (331,5 млрд грн). Як повідомив керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів «ПриватБанку» Євген Заіграєв, кількість безготівкових оплат картками і безконтактними гаджетами за рік зросла на 37% — з 1,6 до 2,2 млрд транзакцій.
Найбільше в 2021 українці витрачали на покупку продуктів харчування — за підсумками року обсяги безготівкових оплат в супермаркетах і продуктових магазинах зросли на 31% — із 170 млрд грн до 224 млрд грн.
На 40% більше українці стали витрачати в аптеках — за рік обсяги покупок ліків і медичних товарів збільшилися з 27 до 44 млрд грн. Більше за 2020 витрачали українці й на одяг і
Читать на itc.ua