Троє львів’ян потрапили до реанімації з отруєнням грибами
У неділю вранці, 12 вересня, до Львівської обласної клінічної лікарні госпіталізували трьох мешканців Львова з симптомами отруєння. Є підозра, що пацієнти отруїлися блідою поганкою.
Стан двох хворих важкий, третьої – задовільний. Усі вони у реанімації, повідомила ZAXID.NET в.о.
завідувача реанімаційного відділення лікарні Жанна Ушневич. За словами лікарки, у суботу, троє друзів (дві жінки і чоловік) виїхали зі Львова на відпочинок на природу.
У лісі назбирали сироїжок і вирішили посмажити їх разом з м’ясом на мангалі. Апетит у всіх після прогулянки був відмінний, але вночі їм вже стало погано і вранці у неділю вони опинилися в лікарні у реанімації.
Чоловікові – 48 років, а жінкам – 41 і 57 років. «Стан однієї пацієнтки задовільний, бо вона
. Читать на 24tv.ua
