
Торік імпорт автотранспортом збільшився майже в половину
У 2022 році вантажівками до країни було завезено третину обсягу усього імпорту - 10,67 з 30,34 млн тонн. Кожна третя тонна усього, що ми споживали минулого року, була привезена автомобілістами. Про це повідомляє заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.
У грошовому вираженні ця доля ще більше - $34,85 млрд або 64% від вартості усього імпорту ($54,5 млрд).
Загалом від початку року імпорт автомобільним транспортом збільшився майже в половину і за фізичним обсягом, і у грошовому вимірі, а після падіння у звʼязку з повномасштабним вторгненням - ушестеро.
"Нам довелось перелаштовувати транспортну логістику одразу з початком великої війни, коли порти та повітряний простір були заблоковані російською агресією. Сухопутні шляхи сполучення з іншими країнами великої війни стали основним каналом доставлення товарів", - написав він у Facebook.
Читать на bin.ua
