Тарифи змінять з травня: Кабмін вирішив збільшити ціну електрики для населення
Міненергетики повідомило, що з ініціативи відомства Кабінет міністрів 24 березня прийняв рішення продовжити до 1 травня тариф на електроенергію для населення на рівні 1,68 грн за КВт.год. Таке офіційне повідомлення опублікувала пресслужба Кабміну.
Вказано, що Уряд продовжив ще на один місяць дію механізму покладання спеціальних обов'язків (ПСО) для побутових споживачів, тобто для українського населення. Повідомляється, що Міненергетики разом з іншими інституціями почне обговорення варіантів подальшого ціноутворення тарифу та знайде способи, як захистити вразливі версти населення.
Тобто з цієї інформації слідує, що вже с травня електроенергія для українців здорожчає, тариф хочуть змінити. До слова, довгий час діяв пільговий тариф, що був
. Читать на ukrainianwall.com



