Світла не буде по 10-12 годин: киян попередили про важку зиму
З початком зими у Києві електропостачання може бути відсутнім по 10-12 годин. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
За його словами, наразі дефіцит потужності в енергосистемі України складає 1-1,5 млн кВт, однак з початком морозів він зросте вдвічі й сягне 2-3 млн кВт, а то й вище.
Варто зазначити, що більше постраждають жителі лівобережної частини Києва, оскільки там більш густонаселені райони, тобто котельні більші й споживають відповідно більше.
Крім того через такі тривалі відключення у Києві можливе перемерзання систем водопроводу та каналізації, що є ще одним викликом для міста.
Контекст. Нагадаємо, раніше виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив, що у енергетиків закінчується обладнання для відновлення енергосистеми України після російських атак.
Читать на thepage.ua
