Стало відомо, коли столичні школи відновлять прийом до 1-х класів
Знову приймати першокласників до столичних шкіл почнуть в травні.
Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, рішення про перенесення було прийнято через суворі ні обмеження у столиці. Про це інформують з посиланням на .
«У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми вимушені призупинити до 1-х класів шкіл Києва, який мав розпочатися сьогодні. Про нову дату старту прийому ми обов’язково всіх поінформуємо», — йдеться в повідомленні.
Він також додав, що прийом першачків зможуть безперешкодно організувати, коли ситуація з коронавірусом у Києві стабілізується.
Нагадаємо, прийом першокласників до шкіл мав розпочатись вчора, 12 квітня.
Першочергово до школи будуть приймати дітей, які проживають на території обслуговування відповідного
Читать на enovosty.com

