"Скляний міст Кличка" виявився стійкішим за Кримський
Пішохідно-велосипедний скляний міст у центрі Києва встояв після ракетного удару Росії. Камери спостереження зафільмували момент "прильоту", передає Час Пік.
На кадрах чітко видно, як російська ракета впала поряд із мостом, спровокувавши вибух нищівної сили. Проте міст зі скляними вставками, який кілька років тому відкрив мер столиці Віталій разом із братом Володимиром, залишився стояти.
Як повідомив заступник голови ОПУ Кирило , міст отримав деякі пошкодження, окремі його конструкції потребують відновлення, їх треба замовляти. Міст тимчасово закриють.
Користувачі соцмереж тим часом відзначили, що "скляний міст Кличка" вистояв після вибуху, чого не скажеш про "Кримський міст Путіна", прольоти якого обвалилися днями. До того ж виявилося, що київський міст зроблено із 700 тонн металу маріупольської "Азовсталі", яка стала для України символом стійкості та незламності.
Читать на vchaspik.ua


