
Ще у трьох областях України запровадили екстрені відключення світла
З 11 листопада ще у трьох регіонах України запроваджено екстрені відключення електрики. Йдеться про Сумську, Харківську та Полтавську області.
Про це повідомила прес-служба "Укренерго" у Facebook, передає Час Пік. "Наразі додатково застосовано екстрені аварійні відключення споживачів у Сумській, Харківській та Полтавській областях.
Це вимушений крок для збалансування енергосистеми після того, як уночі енергетична інфраструктура знову була пошкоджена ворожими обстрілами", - йдеться у повідомленні. В "Укренерго" нагадали, що екстрені аварійні відключення електроенергії також діють у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, ській областях.
"В усіх інших регіонах України продовжують діяти планові відключення", - додали в "Укренерго". Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
