Шахтар, Динамо і Дніпро-1 втратили очки в УПЛ
Одразу трьома сенсаційними результатами завершився четвертий тур української Прем’єр-ліги.
Очки втратили основні претенденти на перемогу у чемпіонаті. Причому Динамо та Дніпро-1 свої матчі програли, Шахтар своєю чергою зіграв у нічию.
Таким чином, після четвертого туру у турнірній таблиці першості визначився несподіваний лідер — Рух Львів. Окрім того у чемпіонаті не залишилось команд, які б не втрачали очок.
У Динамо великі проблеми у лінії захисту, особливо з центральними оборонцями. Про це після поєдинку з Чорноморцем повідомив головний тренер київського клубу Мірча Луческу.
Наставник розкритикував за помилку у матчі з одеситами Дячука і повідомив, що клуб наразі шукає підсилення на трансферному ринку.
«Найважчими були помилки, яких ми самі припустилися. Вибачте за емоції, я дуже злий зараз після матчу… Важко було переїжджати з Бухареста до Одеси, важко грати через два дні на третій, але це не виправдання – ми мали перемагати сьогодні.
У попередньому матчі ми відіграли 120 хвилин, тож, приміром, Ярмоленку, Сидорчуку було важко продовжувати гру, тим паче за такої спеки. Вони попросили заміну, і гравці, які вийшли на поле, мали додати й мали зробити все заради перемоги. Та помилка, якої припустився Дячук, – це неприпустимо. Наші центральні захисники ще доволі молоді, в них немає достатньо досвіду, і вони не можуть віддавати всі сили на полі, яких від них вимагають команда та я».
Під час післяматчевої пресконференції наставник Дніпра-1 Олександр Кучер повідомив, що він залишає команду разом із усім тренерським штабом.
«Хочу подякувати всім. Я подаю у відставку разом з тренерським штабом. Провину за ті результати, які ми показуємо останнім часом, я беру на себе. Всім дякую», — сказав Кучер.
За даними FC Dnipro.com,
Читать на real-vin.com

