«Селидіввугілля» придбало тверде паливо у шахти нардепа Єфімова
ДП «Селидіввугілля» замовило ТОВ «Шахта 1-3 «Новогродівська» вугілля на 29 млн гривень. Про це повідомляється у ProZorro.До серпня 2023 року поставлять 5 тис.
тонн вугілля марки Г2 (0-200) для побутових потреб по 3 964 грн/т і 3 тис. тонн – для виробничо-технічних потреб по 3 187 грн/т.
Поставку здійснюватимуть протягом п’яти днів після заявки, а оплату – протягом півроку.Ціни низькі, бо видобуток приватної шахти та склад державного ВП «Шахта 1-3 «Новогродівська» знаходяться в одному місті Новогродівка Донецької області.Вугілля повинно мати зольність не більше 31% і вологу не більше 9%. Якщо воно не відповідатиме цим показникам, остаточна ціна буде розраховуватися з урахуванням знижок (приплат) у таких розмірах: 2,5% за кожен відсоток перевищення чи зниження зольності та 1,3% за кожен відсоток перевищення чи зниження масової долі вологи.Фірма отримала підряди без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.
Компанія у 2012 році отримала в користування вугільні пласти державної шахти. Тоді фірма контролювалася оточенням старшого сина президента Віктора Януковича – Олександра.
Після зміни влади фірма декілька разів змінювала власників, а нині належить Миколі Дунаєву, ПАТ «ЗНВКІФ «Гратіс» (що замішаний в позичанні грошей ПАТ «Донбасенерго», коли ним володіло оточення Януковича), голові правління ПАТ «Донбасенерго» Едуарду Бондаренку та нардепу Костянтину Єфімову з групи «Довіра». Нардеп заявляв про купівлю «Донбасенерго».Держгеонадра не змогли позбавити приватну «Шахту 1-3 «Новогродівська» спецдозволу на користування пластами, що належали раніше державі.
. Читать на 368.media


