
Рублю здесь не место. Может ли Россия вытеснить гривну с оккупированных территорий?
Частини Херсонської та Запорізької областей України вже два місяці перебувають під окупацією. В окремих населених пунктах ситуація на межігуманітарної катастрофи, і вибратися звідти на підконтрольні українській владі території майже неможливо.
За час окупації мешканціХерсона,Енергодара,Нової Каховки та інших міст неодноразово доводили росіянам, що їх тут ніхто не чекав. Однак демонстрації мирних українців окупанти жорсткорозганяють, а місцевих активістів -затримують.
Разом зі своїм баченням «демократії» агресори хочуть принести на окуповані частини України ще й свою «економіку». Ставленики рашистів повідомляли про наміри введення в обіг у непідконтрольних Україні районахросійських рублів.
«Дерев'яний» у цій війні став ще одним видом зброї. Однак її РФ використовує не лише проти України, але й проти решти демократичного світу, зокрема вимагаючи проводитиоплату за газ у рублях абонамагаючись погасити ними свої зовнішні борги.
Чи з'явились в обігу рублі на тимчасово окупованих територіях, як росіяни планують витісняти українську валюту, та як цьому протистояти на місцевому рівні?
Для чого окупанти вводять рублі?Запровадження «рублевої зони» — стандартний етап окупації Росією чужих територій. Такі дії вони проводили ще під час війни у Грузії. В Україні росіяни запровадили в обіг рублі практично одразу після так званого «референдуму» у Криму та в окупованих районах Донецької і Луганської областей.
Введення в обіг своєї валюти на захоплених територіях не приносить ніякої економічної вигоди для РФ.
Потенційна вигода від запровадження рублів на тимчасово окупованих після 24 лютого територіях України може полягати хіба в розширенні ринків збуту для деяких російських товаровиробників. Тобто, останні реалізовуватимуть свою продукцію в
Читать на epravda.com.ua

