Росіяни вже двічі за добу атакували Миколаїв
Російські окупанти у четвер, 20 жовтня, вже встигли двічі атакувати Миколаїв. Вночі обласний центр постраждав від прильотів ворожих дронів-камікадзе Shahed-136, зранку – від ракет С-300, повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Під час нічної атаки чотири ударні безпілотники іранського виробництва, які росіяни маркують як «Герань-2» поцілили в один з місцевих закладів освіти. Ще один дрон впав на закриту територію. Атака призвела до виникнення двох пожеж на відкритих територіях. Обійшлося без жертв.
«Дев’ять дронів збили сили та засоби протиповітряної оборони повітряного командування «Південь». По два безпілотники знищили воїни ВМС та Нацгвардії, ще один – правоохоронці Нацполіції», — повідомили у командуванні Повітряних сил ЗС України.
Зранку по місту вгатили ракетами типу С-300. Руйнувань та постраждалих немає, повідомив Кім.
Fateh-110 і Zolfaghar: чому Іран не боїться продавати ракети росії для війни в Україні
Контекст. Напередодні росія вкотре атакувала українські міста. По обіді вибухи пролунали в низці регіонів, зокрема, у Києві та області, на Чернігівщині, Полтавщині, Вінниччині, Черкащині та Івано-Франківщині.
Читать на thepage.ua