РФ завдала ракетного удару по підприємству ДТЕК
Компанія ДТЕК повідомила про черговий ракетний удар по одному з підприємств компанії увечері у п'ятницю, 4 листопада.
"Сьогодні від ракетних обстрілів вкотре постраждав одне із підприємств ДПЕК Енерго. Це вже 12-а атака на енергетичні підприємства ДПЕК Енерго за останній місяць. За попередньою інформацією, під час сьогоднішнього обстрілу постраждалих немає", - сказано в повідомленні.
Читайте також: У Києві збільшилася кількість жертв ракетного удару по ТЕЦ-6
У ДПЕК зазначили, що енергетичне обладнання підприємства зазнало серйозних пошкоджень. З міркувань безпеки на об'єктах залишаються лише критично необхідні співробітники. Інші працюють у віддаленому режимі.
Фото: Укрінформ
Читайте також: РФ знову атакувала ракетами енергоб'єкти у Києві
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua