
РФ заблокувала виїзд людей із окупованих територій Запорізької області
"З 19 грудня російські загарбники закрили дорогу для евакуації, тому наші громадяни досі не можуть виїхати з окупації на безпечну територію", – заявив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.Інтенсивність ворожого вогню зросла. Обласний центр продовжує потерпати від ракетних атак, а працівники ДСНС оперативно ліквідовують наслідки та знешкоджують залишки ракет, комунальники ремонтують пошкоджені будівлі. Також, з усіх видів озброєння інтенсивно обстрілюють Оріхівську, Гуляйпільську та Степногірську громади.
"Після звільнення Херсону загарбники перекинули свої сили на Донецький та Запорізький напрям, але наші військові готові дати відсіч ворогу", - додав Старух.
Читайте також: Названо наступну область, на яку РФ піде після захоплення Донеччини
Фото: wikimapia.org.
Читайте також: У Запорізькій області морги завалені трупами окупантів
Євген Медведєв
Читать на lenta.ua
