
Результати Київстар у 2020 році: у останньому кварталі абоненти використали на 12,7% більше голосових послуг і на 43% більше мобільного інтернету
У 2020 році компанія Київстар збільшила територію доступу до 4G – на сьогодні користуватись новими мобільними технологіями в мережі оператора може 87% населення України. У 4 кварталі 2020 року абоненти використали на 12,7% більше голосових послуг і на 43% більше мобільного інтернету в розрахунку на одного користувача. За рік оператор інвестував 4,9 млрд грн у 4G, нові платформи і сервіси. Від початку пандемії Covid оператор надав допомоги суспільству і абонентам на 80 млн грн.
У 2020 році абоненти збільшили використання мобільного інтернету та голосових послуг. Так, у 4 кв 2020 середнє використання дата-трафіку на абонента склало 6,1 ГБ, на 43% більше, ніж у 4 кв 2019. Використання голосових послуг на абонента у 4 кв. 2020 року склало
Читать на itc.ua
