Рашисти вдарили ракетами по черговому українському музею
Уранці 25 квітня рашистське військо обстріляло центр міста Куп'янськ на Харківщині, влучивши у Краєзнавчий музей.
Про це поінформував голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Внаслідок удару кацапських покидьків ракетою С-300 по самому центру Куп'янська 10 цивільних людей отримали поранення. Троє з них госпіталізовані, 7 – мають легкі ушкодження та отримали допомогу на місці, 2 людей загинули під завалами.
"Всі підрозділи ДСНС та медики екстреної медичної служби працюють на місці, щоб якнайшвидше розібрати завали та допомогти людям. Імовірність нових ракетних ударів по м. Харкову та населених пунктах області залишається досить високою. Не ігноруйте сигнали тривоги та перебувайте в укриттях", - зазначив він.
Президент України Володимир Зеленський також відреагував на обстріл міста.
"Купʼянськ, центр міста, краєзнавчий музей. Країна-терорист робить усе, щоб знищити нас повністю: нашу історію, нашу культуру, наших людей, абсолютно варварськими методами вбиваючи українців. Не маємо права про це забувати ні на секунду. Маємо й будемо відповідати!", - написав він.
Президент уточнив, що відомо про загиблу працівницю музею та десятьох поранених: "Вічна памʼять загиблій і співчуття рідним. А відповідальність усіх винних у цих воєнних злочинах точно буде, і буде безжальною".
О 09:25 25 квітня Синєгубов поінформував, що ворог завдав удару по центру м. Куп'янськ. На ту годину було відомо, що 5 цивільних отримали поранення, ще щонайменше двоє людей перебували під завалами.
Керівник ОПУ Андрій Єрмак зазначав, що московити били з С-300.
Раніше війська Московії 23 березня цього року серед дня обстріляли Берислав Херсонської області. Ворог частково зруйнував адміністративну будівлю, поцілили у житловий будинок, краєзнавчий музей та місцеву
Читать на rupor.info
