Ракети окупантів потрапили до лікарні у Миколаєві: у мережі з'явилися кадри зруйнованої будівлі
У ніч на 1 серпня російські війська завдали ракетного удару по Миколаєву. Вибухи лунали у різних районах міста. Одна з ракет потрапила до будівлі травмпункту.
Кадри з місця обстрілу опублікував Telegram-канал NEXTA Live, передає Час Пік. "Так зараз виглядає будівля. Рятувальники працюють на місці події.
Інформація про постраждалих уточнюється", - підпис до фото. Міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що "будівля травмпункту частково зруйнована, а від ударної хвилі та уламків вікна вилетіли і в сусідніх лікувальних відділеннях. Персонал та пацієнти не постраждали внаслідок обстрілу".
"Цей травмпункт ми відкрили наприкінці 2019 року. Його зводили з нуля. Фактично це була перша будівля лікувального закладу, збудована за останні 20 років у Миколаєві.
І це був один із найсучасніших травмпунктів України", - наголосив він. Також під ворожий обстріл потрапили приватні будинки. Про це розповів речник Миколаївської ОВА Дмитро Плетенчук.
"Під вогонь потрапили будинки у приватному секторі міста, є пошкодження будівель. Оперативні служби виїхали на місця обстрілів для огляду та допомоги населенню", - повідомив речник. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
