Рада ухвалила законопроєкт про створення нового регулятора, який відповідатиме за якість інтернету та мобільного зв’язку замість НКРЗІ
Верховна Рада на своєму засіданні 16 грудня в цілому ухвалила законопроєкт, який створить в Україні регулятор у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та поштового зв’язку європейського зразка. За документ проголосували у другому читанні 296 депутатів.
Державним регулюванням вищеперелічених сфер займеться Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку. Це той самий новий телеком-регулятор за пів мільярда гривень на заміну НКРЗІ.
Необхідність створення «НКРЗІ 2.0» поясняють гармонізацією українського законодавства із європейськими вимогами. Діяльність НКРЗІ регулюється законом України «Про телекомунікації», а його
Читать на itc.ua



