Псевдобанкіри ошукали двох українців на 25 тисяч гривень
Шахраї, які представилися працівниками банку, видурили в двох жителів Тернопільщини більше 25000 гривень.
Значних грошових втрат зазнали жителька обласного центру та мешканець Теребовлі. Аферисти ж діяли за звичною схемою – дзвінок працівника банку, який розпитує особисту інформацію, повідомляють в ГУНП.
До 49-річної тернополянки зателефонував незнайомець, який представився працівником банку. Співрозмовник повідомив, що картка жінки заблокована, а він може допомогти її відновити. Для цього попросив повідомити код з смс-повідомлення, яке надійшло на номер потерпілої. Тернополянка виконала всі вказівки незнайомця. Як наслідок, з її банківської картки викрали понад 16 000 гривень.
У схожу шахрайську схему потрапив 57-річний житель Теребовлі.
Читать на goodnews.ua

