Польща звернулася до ООН з проханням про репарації
Варшава звернулася до ООН із проханням про отримання військових репарацій від ФРН. Про це розповів заступник міністра закордонних справ Польщі Аркадіуш Мулярчик в ефірі «Польського радіо».
Він зазначив, що раніше з аналогічним проханням Польща звернулася до Ради Європи та ЮНЕСКО.
Читайте також: Польща опублікувала список вимог до Німеччини за збитки від Другої світової війни
«Також ми надсилаємо заяву в ООН із проханням втручання у це питання», – уточнив Мулярчик.
Дипломат уточнив, що Варшава просить представників міжнародних організацій розглянути це питання, створити своєрідну платформу для діалогу з Берліном. Мулярчик акцентував увагу на тому, що влада Німеччини відмовляється обговорювати цю тему.
Як раніше повідомляла lenta.ua, у Польщі оцінили збитки, завдані від дій Німеччини в 1939–1945 роках, у 6,2 трлн злотих (близько 1,3 трлн євро). Влада країни направила ноту у Берлін з вимогою виплатити цю суму.
Фото: Gopolsha
Читайте також: У МЗС Німеччини відповіли на вимогу Польщі щодо репарацій
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua