
Поліція отримала право конфісковувати «євробляхи»
Юрист Денис Конюшко розповів власникам автомобілів на іноземній реєстрації, що поліцейські отримали право конфісковувати їхні машини. Вони можуть конфіскувати авто після другої фіксації порушення нерозмитнення, а власник «євробляхи» отримає штраф, сума якого складатиме 17 тисяч гривень.
Автомобілі що конфіскували відправлятимуть на штрафмайданчик. Метою конфіскації є вилучення паспорта. Також, конфіскувати авто можуть і представники митної служби. Співробітники митниці зобов’язані контролювати, фіксувати і карати випадки порушення митних правил.
За словами юриста, закон єдиний для всіх і питання про його справедливості є недоречним. Він зазначає, що випадки будь-якого порушення повинні бути зафіксовані.
Денис Конюшко також говорить: «Я не
Читать на goodnews.ua
