

Поблизу Бахмуту стався витік аміаку – що відомо наразі
У понеділок 30 травня 2022 року внаслідок пошкодження гілки аміакопроводу «Толятті-Одеса» у Бахмутському районі стався витік небезпечного газу. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.
Під загрозою опинилась низка населених пунктів, серед яких Кодема, Гладосове, Семигір’я, Дача, Миколаївка Друга і Доломітне. Загрози для Бахмуту немає, додав Кириленко.
Наразі триває ліквідація наслідків аварії.
Евакуація з Луганщини зупинена. Росіяни обстріляли евакуаційне авто, загинув французький журналіст
Контекст. Гілка аміакопроводу «Толятті-Одеса» не використовується протягом останніх восьми років – з 2014. Засувки закриті, однак аміак з трубопроводу витікає самоплином, пояснили в Донецькій ОВА.
До ознак отруєння аміаком входять сильний кашель і задуха; різь в очах; порушення частоти пульсу; почервоніння шкіри; подразнення слизових оболонок та шкірного покриву.
В разі отруєння аміаком Центр громадського здоров’я МОЗ рекомендує:
Читать на thepage.ua