
Патрульна поліція почала інформувати водіїв про аварійно-небезпечні ділянки за допомогою відміток у Waze
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що патрульна поліція почала відмічати аварійно-небезпечні ділянки у навігаційному додатку Waze. Перші десять позначок вже з’явилися у Києві, але якщо проект посприяє зменшенню аварійності, то його розширять і на інші міста України.
«Чи будуть водії обережнішими на дорозі, якщо я прямо зараз поділюся з вами статистикою ДТП? Не будуть. Для багатьох це просто цифри, хоч за ними і стоять людські життя.
А якщо ми розповімо вам про кількість аварій на конкретній ділянці дороги безпосередньо перед тим, як ви до неї під’їжджатимете? Давайте перевіримо.
Щоб зменшити аварійність, патрульна поліція вибрала ділянки з рекордними кількостями ДТП в Києві і
Читать на itc.ua
