"Отримав квиток "терориста" - одразу на фронт": У "ЛНР" під мобілізацію вже потрапляють усі чоловіки
В апараті "глави ЛНР" готується активна мобілізація на "звільнених територіях Луганської народної республіки". Зараз під мобілізацію вже потрапляють чоловіки, які отримали "паспорт ЛНР" (на нових територіях). Про це у Facebook повідомляє луганський блогер Savelyi Vasserman, передає Час Пік.
"З осені буде тотальна мобілізація всіх (з паспортом чи без). Це навіть не залежатиме від успіхів на фронті – просто вже немає людей, немає ротації, немає сил тримати під контролем нові та старі території. А війна і не думає закінчуватись.
З осені починається ленд-ліз для України, тому будуть покликані всі чоловіків у республіці", - написав блогер. Документ із цим "наказом" від "глави ЛНР" Пасічника опублікував на своїй сторінці у Facebook лисичанський громадський діяч Анатолій Рижков. "Цікава інформація для прихильників "р.....го миру".
Читать на vchaspik.ua
