

Ощадбанк почав трусити гаманці українців: оплата комуналки стала дорожче
Клієнт Ощадбанку поскаржився на комісію в додатку Під час карантину чимало українці почали активніше користуватися банківськими додатками на гаджетах. Тим паче, що сплатити за комунальні послуги таким способом можна навіть вигідніше, проте ситуації бувають різні.
На цей раз клієнт Ощадбанку поскаржився під дописом фінустанови в соціальній мережі на комісію за сплату комуналки. Так, користувач Юрій Юрієвич написав в коментарях про те, що він сплачував комунальні послуги за допомогою спеціального додатку Ощад24.
Скористувався чоловік функцією «довільні реквізити». За словами клієнта фінансової установи, раніше на це не було ніякої комісії.
Проте, на цей раз з його рахунку комісію зняли. Чоловік не зрозумів, чому це сталося, якщо раніше
. Читать на ukrainianwall.com
