Окупанти у Херсоні розсилають фейкові повідомлення про загрозу обстрілу з боку ЗСУ, - Генштаб
Абонентам російських мобільних операторів у Херсоні окупанти розсилали повідомлення з попередженням про нібито підготовку ЗСУ масованого обстрілу та із закликом якнайшвидше залишити правобережну частину міста.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.
Зазначається, що російські окупаційні війська продовжують насильницьку евакуацію населення із тимчасово зайнятих територій Херсонської області.
За наявною інформацією, із населеного пункту Заводівка місцевих жителів вивозять на тимчасово окуповану територію Криму з наступним переселенням на територію РФ.
Водночас у деяких населених пунктах окупанти знищують вежі українських мобільних операторів.
Минулої доби Збройні сили відбили атаки окупантів біля населених пунктів у Харківській, Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.
Зокрема, атаки ворога були відбиті у районах населених пунктів Зибіне Харківської області, Білогорівка Луганської області; Андріївка, Бахмутське, Берестове, Майорськ, Макіївка, Мар'їнка, Озарянівка, Досвідчене, Павлівка, Яковлівка та Ямполівка у Донецькій області та Щербаки Запорізької області.
Минулої доби російські окупанти завдали 4 ракетних і 19 авіаційних ударів, здійснили понад 75 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
На удари противника зазнали райони понад 35 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без істотних змін.
На інших напрямках ворог здійснював обстріл:
на Сіверському напрямку - з мінометів та ствольної артилерії, в районах населених пунктів Миколаївка та Сеньківка Чернігівської області та Студенок на Сумщині;
на Слобожанському напрямку - з мінометів та ствольної
Читать на rbc.ua
