Окупанти тікають з Херсону: що там відбувається
Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше
Щури тікають За словами колаборанта, на лівобережжя Дніпра переїжджають усі підрозділи та міністерства так званої 'цивільної адміністрації' Херсонської області. Сальдо також додав, що в'їзд для цивільних осіб у Херсонську область закривається на тиждень.
“Організоване переміщення” Водночас у Херсоні розпочалася евакуація мешканців із правого на лівий берег Дніпра. Окупаційна влада назвала евакуацію 'організованим переміщенням”, яке торкнеться кількох десятків тисяч мешканців. 'Приблизно ми підраховували, 50-60 тисяч ми плануємо перемістити на лівий берег і далі, хто захоче, в інші регіони Російської Федерації', - сказав Сальдо. За його словами, понад п'ять тисяч людей уже виїхали із Херсона за останні два дні. За версією Сальдо, людей вивозять через загрозу затоплення, яке може статися у разі удару по Каховській ГЕС, а також необхідністю збудувати оборонні укріплення. http://vlasti.net/ext/uploads/2022/10/evacu.mp4 Як повідомляли Vlasti, росіяни проводять «евакуацію» жителів Херсона та, ймовірно, готуються обстрілювати місто з артилерії. Гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо попередив про нібито 'плановане' руйнування греблі Каховської ГЕС і заявив про початок скидання води.
Читать на vlasti.net