Окупанти скоїли на Херсонщині тяжкий військовий злочин
У квітні 2022 року росіяни розстріляли сімох українців в одному із сіл Херсонського району, одне із загиблих – неповнолітня дівчина. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.
"Прокурори органів прокуратури Херсонської області спільно зі слідчими поліції провели огляд місця скоєння військовими РФ чергового військового злочину. За попередніми даними, у квітні 2022 року під час окупації ЗС РФ одного із сіл Херсонського району, російські військові розстріляли в будинку сімох цивільних. Після цього окупанти. підірвали будинок із розстріляними людьми. Загиблих поховали поряд, а дівчину – батьки на місцевому цвинтарі", - сказано в повідомленні.
Читайте також: У Херсоні після деокупації виявлено сліди масових поховань (ФОТО)
Як зазначається у повідомленні, за попередньою інформацією, у будинку перебували охоронці сільськогосподарських систем зрошення, а також неповнолітня дівчина.
Наразі проводяться слідчі дії, у тому числі огляд тіл та проведення судово-медичної експертизи.
Продовжується досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Фото: replyua
Читайте також: Стало відомо, скільки цивільного населення загинуло після 24 лютого
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua