
Окупанти продовжують «викошувати» мирне населення на півдні та сході
За 9 січня окупанти вбили десятьох мирних українців. Минулої доби в Донецькій області від обстрілів російської армії загинули шестеро людей: четверо в Бахмуті, двоє в Краматорську і двоє в Кураховому. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко .
Ще двоє жертв було зафіксовано у Краматорську. У ніч на 10 січня російська армія завдала ракетного удару по Краматорську: потрапили в проїжджу частину та автомобіль з людьми.
Читайте також: Окупанти вдарили по Херсону: є загиблі
Двоє людей в автомобілі внаслідок вибуху та пожежі миттєво загинули. Про це повідомив заступник голови ВП Кирило Тимошенко .
Також росіяни 46 разів обстріляли Херсонську область, 14 – Херсон. Загинули двоє мирних жителів, ще двоє зазнали поранень. Про це повідомив голова Херсонської ОВ Ярослав Янушевич .
Фото: Херсонська ОВА
Читайте також: Внаслідок ракетної атаки РФ по Харківщині є загиблі
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
