Окупанти обстріляли Миколаїв: влучання у житлову 5-поверхівку, рятувальники розбирають завали
Російські окупанти вночі 13 жовтня знов обстріляли місто Миколаїв. Зафіксовано влучання у п'ятиповерховий житловий будинок. Під завалами можуть бути люди.
На місці працюють рятувальники. Як повідомив мер міста Олександр Сєнкевич, чергова ворожа атака сталася після першої години ночі. "Приліт" у п'ятиповерховий житловий будинок, де спали люди, передає Час Пік.
За його інформацією, два поверхи будинку повністю зруйновані, решта – під завалами. "Після першої ночі Миколаїв масовано обстріляли. Є влучання у п’ятиповерховий житловий будинок.
Два верхні поверхи зруйновані вщент, решта - під завалами. На місці працюють рятувальники", – повідомив Сєнкевич у Telegram. Інформацію про наслідки обстрілів він пообіцяв надати вранці.
Читать на vchaspik.ua
