Німецька нація ставала на коліна та просила пробачення. Росіяни теж мають це пройти – бізнесмен Андрій Адамовський
Букви поговорили з бізнесменом та меценатом Андрієм Адамовським про війну, бізнес та культурні проекти під час війни.Як ви дізналися про початок війни та якою була ваша реакція?Коли війна почалася, я був удома, мене розбудили вибухи, які пролунали зовсім поряд. Усі перед цим говорили, що буде війна, протягом двох місяців нас попереджали, що готується напад, але я не міг уявити, що у нас буде війна, я не припускав цього взагалі.
Пам’ятаєш, була гра “Вгадай слово”? Людина вгадала всі літери, але слова вимовити не могла? Ось це точно про мене… Не тільки про мене: все моє оточення навіть не припускало, що це можливо. Я родом із СРСР, мій дідусь розповідав мені про війну, яку пройшов.У нормальної людини у думках не може бути, що це може повторитися.
Коли почалася війна, я з жахом зрозумів, що ми повертаємося в 41 рік, що є наші, а є фашисти-рашисти.Після того, як шок минув, я зрозумів, що ми як держава все одно відстоїмо себе, сумнівів немає. Ми боремося за свободу, за свій дім, за свою справу, за свій бізнес.Оскільки я залучений до українського єврейського руху (Адамовський був співкерівником двох найбільших єврейських організацій України: ВААД Україна та Єврейської конфедерації України – ред), я вивчав Голокост і зрозумів, що не можна знищити народ.
Неможливо знищити народ.Тим паче коли народ вільний, раби не можуть його перемогти. Тому зараз я цілком упевнений, що ми себе відстоїмо.
Ми боремося за свою державу, за націю.Ви погоджуєтеся з тим, що це геноцид?Те, що це геноцид українського народу?Так.Звичайно, абсолютно у цьому впевнений. Майбутнє покарає рашистів-фашистів; Путін закінчить у Гаазі.Як ваш бізнес переживає війну?Після того, як відійшов від шоку, я зрозумів, що кожен у воєнних умовах повинен не панікувати і
. Читать на bykvu.com

