«Ніхто з родичів тіло не впізнав»: недбалі лікарі «відправили на той світ» живого чоловіка, але він «воскрес»
У Підмосков'ї родичам видали тіло чоловіка — нібито їхнього померлого у лікарні дідуся, проте після похорону з'ясувалося, що родич живий, а у могилі — його сусід по палаті.
Про цей випадок повідомляє «», уточнюючи, що цей випадок стався у Солнечногорську.
Чоловіка шпиталізували з інсультом, він лежав у палаті з іншим пацієнтом. Коли родичам повідомили про смерть дідуся, ті приїхали у морг за тілом, але не змогли його впізнати. Однак лікар запевнив, що з померлими, які довго хворіли і яких давно не бачили рідні, таке трапляється.
Чоловіка поховали у сімейному склепі, проте незабаром з лікарні зателефонували і сказали, що дідуся можна забирати додому.
Згодом з'ясувалося, що помер його сусід. Причому на ліжку, яке було «закріплене» за «тим,
Читать на fakty.ua
