Найвищий рівень загрози на ЗАЕС: в МВС допускають необхідність евакуації населення
Міністерство внутрішніх справ загрозу на захопленій росіянами Запорізькій АЕС розцінює як найвищу, а тому готується до будь-якого подальшого розвитку подій, аж до евакуації населення з наближених населених пунктів. Про це повідомив очільник МВС Денис Монастирський.
Міністр додав, що МВС спільно з ДСНС та Мінрегіоном розробляють різні сценарії реагування, включно з евакуацією. Він наголосив, що нині у росіян «немає жодних стримувальних факторів», вони свідомо озвучують позицію про готовність до підриву АЕС.
Your browser doesn't support HTML5 video.
Ситуація на ЗАЕС є близькою до «Фукусіми-1» — президент «Енергоатому»
Контекст. Напередодні ООН закликала створити навколо ЗАЕС демілітаризовану зону, а також вивести звідти військо окупантів. Росія виступила категорично проти.
Лише за учорашній день росіяни чотири рази обстріляли ЗАЕС. Влучання було зафіксовано зовсім неподалік першого енергоблока.
Читать на thepage.ua


