Нарцисизм Порошенка та руйнівні інформтехнології. В ОП розкрили причини вимкнення «каналів експрезидента»
В Офісі президента надали роз’яснення щодо вимкнення цифрового ефіру телеканалів «Прямий», «Еспресо» та «5канал», що входять до так званого пулу колишнього глави держави Петра Порошенка. За словами радника очільника ОП Михайла Подоляка причиною послужила самозакоханість експрезидента та використання «руйнівних інформаційних технологій» в ефірах.
Порошенко з третьої спроби перетнув кордон України з Польщею та звернувся до Зеленського
В інтерв’ю «Лівому берегу» він зазначив, що частково вказані канали транслювали марафон, а частково «людину, яка дуже самозакохана».
На питання щодо інших «нарцисів», які продовжують проявляти себе в ефірі національного телемарафону радник глави ОП відповів, що збитки від «суб’єкту (Порошенка — ) набагато більші».
Між тим на питання щодо присутності у ефірі телемарафону експрацівників каналів Віктора Медведчук та Віктора Мураєва Подоляк відповів, що «їм треба дати шанс».
Контекст. Нагадаємо, 4 квітня концерн РРТ вимкнув «Прямий», «Еспресо» та «5 канал» з цифрового ефіру. На запит журналістів вказаних медіа відповідь про причини вимкнення від Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації надійшла 9 травня. У ній вказано, що телеканали були вимкнуті на виконання рішення РНБО.
Між тим керівник управління інформаційного забезпечення Апарату РНБО Володимир Звєрєв заявив, що жодної інформації про вимкнення каналів у рішення Радбезу немає. Такс само і член Нацради Олександр Бурмагін заявив, що регулятор також не ухвалював жодних рішень про вимкнення телеканалів з цифрового ефіру.
Читать на thepage.ua

