
Нацрада вгледіла у діяльності "Прямого" пропаганду і проблеми з об'єктивністю
Телеканал "Прямий" нібито поширює пропаганду. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення стежить за діяльністю журналістів.
У телеканала нібито проблеми з об'єктивністю. Про це, як повідомляє ASPI, 2 березня повідомила Ольга Герасим'юк, керівниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Головним фактором щодо претензій вона назвала "однопартійність". Журналісти нібито в етері дозволяють собі лаятися та транслюють необ'єктивну інформацію. З її слів, у "Прямого" є попередження від Нацради за нецензурні вирази: "Їхня проблема - "однопартійність" мови, партійна пропаганда. На жаль це так".
У червні 2020 року Нацрада призначила перевірку телеканалу "Прямий". Чиновники зафіксували ненормативні вислови ведучого програми
Читать на from-ua.com
