



На знищеному найманцем Пригожина літаку було 10 пілотів-рашистів
Власник ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин, говорячи про причини знищення літака Іл-22, на борту якого перебувало десять пілотів, послався на так званий ексцес виконавця. Інцидент стався під час "заколоту вагнерівців", або "маршу справедливости", як його назвав сам Пригожин. Про це повідомила пропагандистка і "військкор" "Першого каналу" Ірина Куксенкова.
"Дурень ППОшник у колоні все, що злітає, збивав", — цитує Куксенкова слова Пригожина.
За даними пропагандистки, на борту збитого Іл-22ВзПУ були 10 осіб, а Пригожин на запитання навіщо було збито літак, який не завдає ударів, оскільки йому відводилися інші функції, пояснив, що "дурень ППОшник у колоні все, що злітає, збивав". Повідомляється, що власник ПВК "Вагнер" готовий відшкодувати сім'ям загиблих суму в 50 млн рублів.
Загальна кількість втрат російських сил через влаштований демарш і "похід" на Москву, що так і не відбувся, протягом 24 годин: літак Іл-22ВзПУ (повітряний пункт управління), три вертольоти РЕБ Мі-8, Мі-35, Ка-52, бойова машина "Тигр" і вантажівка КамАЗ.
Кримінальну справу, яку порушили щодо керівника воєнізованого формування, вирішили припинити за домовленістю, згідно з якою ПВК повернеться в польові табори. Пригожин же надалі відбуде до Білорусі, таку заяву зробив кремлівський спікер Дмитро Пєсков.
Засновник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин увечері 23 червня звинуватив Міністерство оборони Московії у завдаванні ударів по тилових таборах його угруповання. За словами Пригожина, серед його підлеглих багато вбитих. Він зазначив, що «вагнерівці» «йдуть розбиратися, чому в країні твориться безлад».
Пригожин згодом заявляв, що ПВК «Вагнер» має намір блокувати Ростов-на-Дону та йти на Москву, якщо найманцям не видадуть міністра оборони Московії Сєргєя Шойгу та начальника
Читать на rupor.info