
На НВО оголосили про продовження серіалу "Дім Дракона" на другий сезон
У своїй рецензії на довгоочікуваний приквел "Ігри престолів", прем'єра якого відбулася минулими вихідними на НВО, ми писали, що серіал поки що поступається своєму культовому попереднику, події якого відбувається приблизно на два століття пізніше. Причому поступається за всіма статтями, що дивно, якщо врахувати, що один з його шоураннерів - Мігель Сапочник, який був режисером кількох епізодів "Гри престолів".
Проте інтерес багатьох мільйонів шанувальників "Гри престолів" до її продовження (в екранній реальності - передісторії) був настільки великий, що, як повідомляє The Hollywood Reporter , керівництво НВО оголосило про рішення знімати другий сезон "Дома Дракона". Як пише видання, цей крок було зроблено відносно швидко після прем'єри серіалу, яка зібрала за ніч 10 млн.глядачів - рекорд HBO для відкриття серіалу та приблизно на одному рівні з прем'єрою шостого сезону "Гри престолів". Тим більше, що тепер HBO повідомляє, що з того часу кількість глядачів прем'єри зросла до 20 мільйонів глядачів у США на платформах linear, On Demand та HBO Max.
На думку The Hollywood Reporter, оновлення може бути важливим не тільки для майбутнього "Дома Дракона". HBO розробляє як мінімум сім спін-офів "Гри престолів". Вражаючий дебют серіалу може стати гарною ознакою принаймні для ще одного проекту. Залишається питання про те, коли можуть розпочатися зйомки другого сезону "Дома Дракона". Перший сезон зажадав 10 місяців зйомок та величезної кількості постпродакшн-роботи над візуальними ефектами, яка розпочалася у січні та триває досі. На думку видання, до кінця 2023 року знімальній групі буде складно знімати та візуалізувати ще один сезон, тому повернення у 2024 році може бути ймовірнішим.
Від себе додамо, що, як мовиться в старій приказці,
Читать на lenta.ua