
На Херсонщині розпочався «ЛЕПопад»
Вона веде від Запорізької атомної електростанції до тимчасово окупованого Криму, повідомляють херсонські Telegram-канали.Інцидент стався уночі 11 серпня. Величезна металева конструкція з електролініями впала поперек траси та повністю перекрила дорогу. Можна проїхати під самою конструкцією, як під мостом."По трасі, яка йде на Чаплинку (біля Нової Кам'янки) впав високовольтний стовп", – йдеться у повідомленні.Радник голови МВС Антон Геращенко наголосив, що "ЛЕПопад" не просто випадковість."Цієї ночі "випадково" почали падати лінії високовольтних передач, що йдуть від Запорізької АЕС до окупованого Криму. Збіг? Не думаю!", - написав Геращенко.
Фото: соцмережі.
Читайте також: ЗСУ знищили ангар та техніку окупантів на Херсонщині
Читайте також: ЗСУ практично знищили міст біля Каховської ГЕС
Євген Медведєв
Читать на lenta.ua