
Мучили п'ять днів: над вчителькою з Мінська жахливо знущалися силовики через коментар в соцмережі
Правлячий в Білорусі режим переслідує навіть тих, хто намагається висловити невдоволення в соцмережах. Про такий випадок виданню «» розповів керівник білоруської служби «Радые Свабода» Олександр Лукашук.
«Нещодавно ми робили детальний репортаж про вчительку з Мінська, яка вже знаходиться на пенсії. У її будинок приїхали о 7.00 вісім співробітників міліції з Могильова. Серед них було два полковника. Понад півроку тому ця жінка залишила коментар під повідомленням про те, як міліція била людей. Вона написала всього одне слово: „Тварь“. Воно не відноситься до розряду заборонених або сильно образливих», — повідомив журналіст.
Проте, одного слова в соцмережах було досить, щоб вивезти жінку в інше місто і п'ять днів знущатися над нею.
«Жінку
Читать на fakty.ua