Місія МАГАТЕ вирушила на ЗАЕС. Загарбники відвели їм на роботу один день
У середу, 31 серпня, вранці команда з 14 експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вирушила на Запорізьку АЕС, яка перебуває під контролем російських окупантів. Місія організації розраховує пробути на об’єкті декілька днів та залишити там декілька своїх представників на постійній основі, тоді як окупаційна влада дає їй на роботу всього один день.
Він додав, що експерти працюватимуть на станції декілька днів. В цей час вони спілкуватимуться з персоналом ЗАЕС та збиратимуть необхідну для загальної доповіді інформацію. За його словами, МАГАТЕ має намір встановити на станції своє постійне представництво..
Гауляйтер Запоріжчини та зрадник України Євген Балицький заявив, що окупанти готові допустити місію МАГАТЕ на ЗАЕС. Він наголосив, що робота експертів організації розрахована на один день
Контекст. Нагадаємо: напередодні російські окупаційні війська обстріляли коридори, якими місія МАГАТЕ має дістатися Запорізької атомної електростанції.
Читать на thepage.ua
