
Міненерго заспокоює: в енергосистемі України зберігається запас потужності
Енергосистема України збалансована та має необхідний запас потужності для забезпечення зростання споживання електроенергії в опалювальному сезоні-2021-2022 років. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Система збалансована та забезпечена необхідним ресурсом. Наприклад, якщо вчора споживання е/е було 22,6 тис. МВт, то за такого споживання ми маємо дуже суттєвий резерв потужності: атомної генерації понад 1 тис. МВт, тепловий – близько 500 МВт, ГЕС – близько 2 тис. МВт. Необхідний запас потужності є.
Герман Галущенко
міністр енергетики України
Герман Галущенко
міністр енергетики України
Він також зазначив, що другий місяць поспіль відбувається стійке накопичення вугілля на складах ТЕС, обсяг якого до 11 січня досяг 714 тис. тонн, що майже на 200 тис. тонн більше за показник на таку ж дату грудня 2021 року.
Це забезпечується диверсифікацією джерел постачання через блокаду з боку Російської Федерації та ритмічністю постачання морем, і ми будемо забезпечені вугіллям протягом усього опалювального сезону.
Герман Галущенко
міністр енергетики України
Герман Галущенко
міністр енергетики України
Галущенко також звернув увагу, що при зростанні споживання електроенергії приблизно на 6%, у порівнянні з минулим опалювальним сезоном, на стільки ж знижується споживання газу.
Чи будуть у цьому сезоні віялові відключення електроенергії
Читать на thepage.ua