«Мета – відновлення ділової репутації». Олександр Кацуба заявив, що не збирається відсуджувати в держави 100 млн грн застави
Олександр Кацуба, який 2014 року обіймав посаду заступника голови НАК "Нафтогаз", заявив в інтерв'ю агентству УНН, що живе в Києві, займається газовидобувним бізнесом. Він прокоментував інформацію про те, що нібито планує через суд повернути 100 млн грн, які заплатив державі як заставу в межах справи про "вишки Бойка".
"Ні, ці 100 млн, про які говорять, не є питанням розгляду. Це не є предметом розгляду суду і немає слова про це в апеляції. І я не збирався і не збираюся жодним чином їх собі повертати. Готовий це підтвердити привселюдно: ці гроші залишаться власністю держави", – зазначив Кацуба.
Він заявив, що його мета – повернути справу в першу інстанцію, у Шевченківський суд.
"Мене змусили піти на угоду зі слідством, щоб призначити винного. І це не так. Моя мета – відновлення ділової репутації насамперед. У мене страждає ділова репутація за те, у чому я не винний. Це висить на мені, моєму бізнесі, моїх партнерах. Якби був злочинцем чи щось украв, то разом із тією бандою [експрезидента України Віктора] Януковича ще тоді втік би до Росії. І вже є багато прецедентів, є юридична практика скасування угод зі слідством. Для цього не треба нікому давати хабарі – ані прокурорам, ані суддям. Потрібно мати грамотних юристів, котрі зможуть провести цю справу через суд. Мої адвокати вважають, що наша позиція залізобетонно правильна, законна", – сказав бізнесмен.
За словами Кацуби, резонансна кримінальна справа про закупівлю бурових установок "дуже швидко спустилася з рівня реальних фігурантів у Кабінеті Міністрів та Міненерго на рівень заступника по фінансах "Чорноморнафтогазу". Самі установки дістали неофіційну назву "вишки Бойка" за іменем міністра енергетики Юрія Бойка, за сприяння якого відбулася угода.
"У результаті слідство
Читать на rupor.info
