
Львівські лікарі врятували 32-річного пацієнта, який болгаркою перерізав собі шию
До Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги «швидка» доставила 32-річного мешканця Червоноградського району, який випадково болгаркою перерізав собі шию. У пацієнта була масивна рана м’яких тканин з ушкодженням м’язів, підшкірної клітковини, кісток і хрящів шийного відділу хребта.
Болгарка зупинилася буквально за кілька міліметрів від сонної артерії, повідомив ZAXID.NET завідувач хірургічного відділення №1 лікарні Гнат Герич. Лікарі «швидкої» розповіли колегам, що чоловік удома працював з болгаркою, вона була без захисного щитка, як раптом спіткнувся і впав на працюючу болгарку.
Люди, що були поруч, миттю вимкнули її, але інструмент встиг перерізати передню і бічну поверхню шиї, аж до хребців. До лікарні чоловіка привезли з масивною
. Читать на 24tv.ua


