Лукашенко заявив, що в Білорусі введено режим "підвищеної терористичної небезпеки", а в КДБ заперечують запровадження "КТО"
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив "вжиття контртерористичних заходів у зв'язку з загостренням по периметру кордонів". Про це він заявив журналістам в Астані, де брав участь у саміті СНД, повідомляє провладне видання "Белта", передає Час Пік. "Запроваджено у зв'язку із загостренням ситуації по периметру наших кордонів.
Згідно з документами, які у нас на цей випадок передбачені у союзі Білорусі та Росії. Це давно прописано: у зв'язку із загостренням введемо режим такої підвищеної терористичної небезпеки. Тому ми розпочали процедури з розгортання союзного угруповання військ, основу якого складає, як я вже сказав, армія Білорусі, яка вже доповнюється частинами Російської Федерації.
Все за планом", - сказав Лукашенко. Водночас у КДБ заявили, що "на території Республіки Білорусь контртерористична операція не проводилася і наразі не проводиться. Інформація, що розповсюджується в інтернеті, має недостовірний характер".
Читать на vchaspik.ua

